AzÉGIG 7 pontos javaslatáhozcsatlakozó tiltakozó igazgatók

Igazgató Város Intézmény neve Tantestület
1. Barlay Bence Budapest Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
2. Békefi Gábor Budapest Kempelen Farkas Gimnázium
3. Csapodi Zoltán Budapest ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
4. Hardi Titusz Pannonhalma Pannonhalmi Gimnázium,Egyházzenei Szakközépiskola és Kollégium
5. Horváth Bálint Budapest Piarista Gimnázium
6. Horváth Péter Győr Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
7. Kézdy Edit Budapest Deák Téri Evangélikus Gimnázium
8. Lázár Tibor Budapest Szent István Gimnázium
9. Molnár Katalin dr. Budapest ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
10. Moss László Budapest Eötvös József Gimnázium
11. Munkácsy László Budapest ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
12. Papp György Budapest Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
13. Schultz Zoltán Veszprém Lovassy László Gimnázium
14. Szebedy Tas dr. Budapest Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
15. Szokolai Tibor Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
16. Veres Pál Miskolc Földes Ferenc Gimnázium
17. Andorka Gábor Bonyhád Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
18. Antus Györgyné Pécs Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola,Alapfokú Művészeti Iskola és Gyakorlóóvoda
19. Aranyi Imre Debrecen Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
20. Árendás Péter Budaörs Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
21. Bácsi János Szeged Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája,Napközi Otthonos Óvodája
22. Bajkó Judit Budapest Szilágyi Erzsébet Gimnázium
23. Balogh László Nagykanizsa Nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnázium
24. Bánhegyesi Zoltán Budapest Leövey Klára Gimnázium
25. Bántó Zsuzsanna Fonyód Mátyás Király Gimnázium
26. Banusné Molnár Zsuzsanna Budapest Budai Középiskola
27. Bernád Csaba Kapuvár Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium
28. Birkás Krisztina Mór Móri Táncsics Mihály Gimnázium
29. Boda János Sárbogárd Petőfi Sándor Gimnázium
30. Burián Gábor Pécs Széchenyi István Gimnázium
31. C. Szabóné Kocsiczki Ilona Paks Paksi Vak Bottyán Gimnázium
32. Chriszt Gyula Nyíregyháza Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
33. Csank Péterné Tapolca Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Batsányi János Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Tagintézménye
34. Csontosné Mészáros Katalin Eger Egri Dobó István Gimnázium
35. Dobosi László Pécs Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
36. Dr. Büttnerné Bódi Ágnes Nagyatád Kaposvári Szakképzési Centrum Ady Endre Gimnáziuma,Szakképző Iskolája és Kollégiuma
37. dr. Cselik Ágnes Kaposvár Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
38. dr. Dobi János Szeged Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
39. dr. Kovács András Sopron Szent Orsolya Gimnázium
40. dr. Puszter Bernadett Budapest Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
41. dr. Roncz Béla Aszód Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium
42. dr. Tihanyi Katalin Budapest Szent II. János Pál Iskolaközpont
43. Farkas Barnabásné Budapest Móricz Zsigmond Gimnázium
44. Fábián Bertalan Gödöllő Gödöllői Török Ignác Gimnázium
45. Fehér Borbála Orosháza Székács József Evangélikus Óvoda,Általános Iskola és Gimnázium
46. Fencz György Sándorné Budapest Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
47. Gelencsér Sándor Budapest Veres Pálné Gimnázium
48. Gertner Hajnalka Budapest Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakközépiskola
49. Gyallai Katalin Kaposvár Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
50. Gyulai Sándor Hajdúböszörmény Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
51. Hajnal Gabriella Budapest Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium
52. Hallgatóné Hajnal Judit Győr Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium,Általános Iskola és Óvoda
53. Hegyi Csilla Budapest Kispesti Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
54. Heilmann Józsefné Szekszárd Szekszárdi Garay János Gimnázium
55. Hevér Mihályné Sárvár Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi,Vendéglátói Szakképző Iskola
56. Holczinger Ferenc Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
57. Horváth Attila Zalaegerszeg Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
58. Horváth Éva Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
59. Horváth Gábor Budapest Kossuth Lajos Gimnázium
60. Huszárné Kádár Ibolya Nyíregyház Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
61. Inotai István Budapest Szerb Antal Gimnázium
62. Juhász András Budapest Újbudai József Attila Gimnázium
63. Kaudersné Madarász Zsuzsanna Fót Fóti Népművészeti Szakközépiskola és Gimnázium
64. Kaibinger Pál Budapest ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola
65. Kékesné Czinder Gabriella Budapest Addetur Baptista Gimnázium,Szakközépiskola és Speciális Szakiskola
66. Kissné Hegedűs Éva Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
67. Kormos László Budapest Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
68. Kovács Árpádné Molnár Judit Debrecen Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Szakközépiskolája,Gimnáziuma és Kollégiuma
69. Kovács Bernadett Budapest BZSH Scheiber Sándor Gimnázium és Általános Iskola
70. Kökéndy Ákos Budapest Pesthidegkúti Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
71. Kristóf Emőke Budapest Csillagösvény Waldorf Iskola
72. Lux Ambrus Nyergesújfalu Szalézi-Irinyi Középiskola
73. Madaras Attila Budapest Szent Benedek Gimnázium,Szakképző Iskola és Kollégium
74. Mányi Sándorné Albertirsa Roszik Mihály Evangélikus Általános Iskola
75. Mázsár Gabriella Pécs Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnáziuma,Szakközépiskolája,Általános Iskolája és Sportiskolája
76. Mesterházy Ferenc Budapest ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
77. Mihályfi László Ajka Ajkai Bródy Imre Gimnázium és AMI
78. Miklósvölgyi Miklós Debrecen Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
79. Nádasdiné Szanyi Judit Mohács Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium
80. Nagy Éva igh. Pécs Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium
81. Németh József Győr Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium,Általános Iskola és Óvoda
82. Németh Tibor Győr Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
83. Papp Tibor Szombathely Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
84. Pásztor Gergely Dabas Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
85. Pogány Gyula Szolnok Verseghy Ferenc Gimnázium
86. Porogi András Budapest Toldy Ferenc Gimnázium
87. Pukli István Budapest Teleki Blanka Gimnázium
88. Reőthy Ferenc Kaposvár Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
89. Ritter Attila Pécs Janus Pannonius Gimnázium
90. Rója István Makó Makói József Attila Gimnázium
91. Rósa Viktor Budapest Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
92. Sándor József Eger Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános,Közép-,Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
93. Sárkány Péter Budapest Kőbányai Szent László Gimnázium
94. Smiger András Esztergom Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium
95. Staub Ernő Pécs Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola,Gimnázium Szakközépiskola és Óvoda
96. Steiner László Budapest Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
97. Szabó Éva Vál Váli Vajda János Általános Iskola
98. Szabó István Kecskemét Kecskeméti Katona József Gimnázium
99. Szabó László Miklós Veszprém Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium,Egészségügyi Szakközépiskola és Általános Iskola
100. Szántai Erzsébet Veszprém Vetési Albert Gimnázium
101. Szentgyörgyiné Szlovák Mária Kiskőrösi Kiskőrösi Petőfi Sándor Evangélikus Óvoda,Általános Iskola,Gimnázium és Kertészeti Szakközépiskola
102. Szilasné Mészáros Érd Judit Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
103. Szörényi Zoltán Keszthely Keszthelyi Vajda János Gimnázium
104. Szücs Gábor Pápa Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola
105. Szűcs József Budapest Óbudai Gimnázium
106. Tar Jánosné Nyiregyháza Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
107. Takácsné Elek Borbála Gödöllő Premontrei Szent Norbert Gimnázium
108. Tölli Balázs Sopron Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium,Szakközépiskola és Kollégium
109. Udvarhelyi Attila Soltvadkert Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
110. Újvári István Szeged Szegedi Tudományegyetem Vántus István Gyakorló Zeneművészeti Szakközépiskola
111. Varga Tibor Dunakeszi Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
112. Veszelszkiné Huszárik Ildikó Kiskunhalas Bibó István Gimnázium
113. Zubornyák Attila Kecskemét Mihály Kertje Kecskeméti Waldorf Óvoda,Általános Iskola és AMI